ul. Widna 4
50-543 Wrocław

Telefon
(+4871) 367 80 27

Godziny otwarcia
Pn - Pt: 7:30 - 15:30

Dział stomatologii Centrum Zaopatrzenia Medycznego „CEZAL” Wrocław S.A obejmuje bardzo szeroki asortyment sprzętu stomatologicznego.

Jest to ponad 8 tysięcy produktów dla lekarzy stomatologów, ortodontów i techników dentystycznych.

Naszym celem jest kompleksowe zaopatrywanie gabinetów stomatologicznych i pracowni protetycznych. W ofercie znajdą Państwo urządzenia jak i materiały zużywalne oraz produkty jednorazowego użytku.

Wśród oferowanych produktów wyróżnić można następujące grupy: materiały tymczasowe, masy wyciskowe, amalgamaty, cementy, kompozyty różnych generacji, instrumenty i narzędzia, wiertła, leki, znieczulenia, narzędzia endodontyczne, materiały do profilaktyki, zęby, gipsy, akryle, masy osłaniające, urządzenia.

Obecnie współpracujmy ze 120 dostawcami materiałów i sprzętu stomatologicznego , producentów krajowych i zagranicznych. Znaczna część produktów przez nas oferowanych pochodzi z importu bezpośredniego.

Do największych dostawców zagranicznych należą:  IVOCLAR - VIVADENT, LASCOD, KERR HAWE, MELAG, GC, BAUSCH, NORDISKA, MEDIN, ASA Dental, POLYDENTIA, MICROBRUSH, VOCO, SDI Directa.

Wiodący dostawcy krajowi to: 3M ESPE, SEPTODONT, MEDILAB, CHEMA, POLDENT, ZHERMAPOL, TZMO, WIEDENT, MOLTENI.

Dzięki współpracy z renomowanymi producentami krajowymi i zagranicznymi możemy zapewnić Państwu wysoką jakość produktów, atrakcyjne ceny, a także oferować najnowsze materiały i urządzenia stosowane przez lekarzy stomatologów i techników dentystycznych na świecie.

Staramy się na bieżąco wzbogacać swoją ofertę o nowości, które pojawiają się na rynku stomatologicznym. Stawiamy na wysoką jakość oferowanych przez nas produktów i usług oraz satysfakcję naszych Klientów.

Specyfiką firmy jest szeroki asortyment, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, konkurencyjne ceny, profesjonalne kanały dystrybucji oraz wykwalifikowany i doświadczony personel, który wyjaśni Państwa wątpliwości oraz służy doradztwem i fachową pomocą. Prowadzimy również sprzedaż bezpośrednio do gabinetów poprzez przedstawicieli handlowych zatrudnionych w hurtowni, jak i przy sklepach detalicznych.

Oferowane przez nas produkty z zakresu sprzętu stomatologicznego można zamawiać telefonicznie, faksem lub pocztą elektroniczną

Zamówione towary na terenie miasta i okolic dostarczamy bezpłatnie własnym transportem. Towar do Klienta dostarczamy również za pośrednictwem różnych firm kurierskich i spedycyjnych. Stałym klientom udzielamy rabatów.

Kontakt z działem stomatologii:

tel. (+4871) 333 21 01 wew. 167, 255, 256 

fax. (+4871) 368 87 04

e-mail: stomatologia@cezal.com.pl