Polski Angielski     Mapa strony

Bieżące informacje
o
Grupie Cezal

 

Stylowa odzież medyczna


''

Chcemy Państwu zaprezentować wspaniałą kolekcję ubrań lekarskich oraz obuwia. Prezentowane marki to niespotykana jakość i wybór fasonów. 


 

''

Mamy przyjemność zaoferować naszym klientom wyjątkowy wybór wzorów oraz kolorów oraz nowoczesne rozwiazania w dziedzinie odzieży roboczej.

 

 

Asortyment stylowej odzieży medycznej dostępny wyłącznie w naszych sklepach specjalistycznych:

Wrocław - ul. Sądowa 9a

tel. 71/ 342 30 51

sklepsadowa@cezal.com.pl

 

Wrocław - ul. Sienkiewicza 42-44

tel. 71/ 322 53 30

sklepsienkiewicza@cezal.com.pl

 

Firma Cherokee powstała w USA w 1972 roku. Od początku stara się, aby jej odzież zapewniała jednocześnie modny wygląd i właściwy komfort. Te cechy miały kluczowy wpływ na sposób projektowania i produkcji odzieży roboczej - połączenie mody, wygody jakości i funkcjonalności. Dzięki temu podejściu Cherokee stało się ulubioną marką odzieży dla pracowników branży medycznej w USA. 

''Odzież Cherokee to nieustanne innowacje:

Nowe wzornictwo - asortyment jest na bieżąco odświeżany w oparciu o najmodniejsze kroje z rynku mody.

Nowe materiały - Cherokee wprowadza na bieżąco najnowsze rozwiązania w dziedzinie materiałów, takie jak np. materiał typu Sateen Stretch zapewniający świetne dopasowanie i komfort pracy.

Niepowtarzalne bogactwo wzorów i kolorów - przy współpracy artystów tworzony jest najszerszy na rynku asortyment wyjątkowych wzorów - od motywów roślinnych po wzory geometryczne, czy komiksy.

Jakość - odzież Cherokee powstaje we współpracy z grupą specjalistów z rynku medycznego, którzy przekazują na bieżąco uwagi odnośnie aktualnych potrzeb i rozwiązań. Odzież Cherokee jest na bieżąco testowana pod kątem zapewnienia najwyższych standardów jakości

 

 

''

 

PEŁEN KATALOG (51 MB, ENG) 

 

''

Tabela rozmiarów